מה כבר עמותות צריכות?

יחסי ציבור לעמותות: מנוע עוצמתי לחשיפה ציבורית וגיוס תרומות

כן, תכניסו אותנו לתקשורת!

יח״צ לעמותות וארגונים


כל מי שעמד אי פעם בראשות עמותה יודע – המשימות רבות והשמיכה קצרה!

איך אפשר בכלל להצליח לגייס תרומות ולייצר זרם תורמים חדשים, לדבר עם קובעי המדיניות ״שם למעלה״ ולהשפיע על סדר היום, להביא את העשייה שלכם לציבור הרחב ולעמוד בציפיות הוועד המנהל?

אז נכון, יחסי ציבור הם רק חלק מהתשובות לכל השאלות האלה, אבל כשזה מגיע לעמותות – הם מוצר חובה!

מה כולל תקציב יחסי ציבור לעמותות?


יצירת תכנית אסטרטגית תקשורתית

למידה מעמיקה של לקוחות המשרד, קהלי היעד שלהם וטרגוט מדויק שלהם באמצעות המסרים הנכונים להם, מבטיחה שהתוצאות שתקבלו תהיינה מדויקות יותר. בנוסף, ההתמחות שלנו בלקוחות מורכבים מתחומים כמו הייטק, חינוך ואקדמיה וארגונים כלכליים, חברתיים ופוליטיים, מאפשרת לנו לייצר עבורכם מסר בהיר לתקשורת.

חשיפה איכותית בתקשורת הישראלית

כל אחד מלקוחות המשרד זקוק לתוצאות אמיתיות בכלי תקשורת שונים. למשרדנו היכרות עניפה ועמוקה עם העיתונאים והעורכים בכלי התקשורת המרכזיים הפועלים בישראל .

טיפוח וחיזוק המותג והארגון שלכם

יחסי ציבור הם מוצר שמאפשר לעיתונאים ולעורכים הרלוונטיים להכיר את הארגון המסוקר לעומק, ובעקבות כך מאפשר לציבור להיחשף לפעילות הארגון ולאנשים הפועלים בו מנקודת מבט חיובית. התהליך ארוך הטווח וההדדי הזה מסייע הן למאמץ גיוס התרומות הארגוני והן למיצוב ומיתוג חיובי של הארגון בתודעה הציבורית.

זיקוק הסיפור שלכם

לא מעט ארגונים, אפילו הגדולים בהם, מגיעים הרבה פעמים לתהליך יחסי הציבור, כשהם לא יודעים כיצד להציג את עצמם לציבור בצורה מעוררת עניין. העבודה איתנו מסייעת בזיקוק הסיפור התקשורתי ודיוק הפיטצ' שלכם לרמה שמביאה תוצאות אמיתיות ואיכותיות, ולא רק בתקשורת.

ליווי תקשורתי

הדרכה, ייעוץ וליווי של הנהלת העמותה ושותפיה לפני הופעה בתקשורת, בסוגיות בעלות היבטים תקשורתיים-אסטרטגיים ובמקרה של משבר תקשורתי.

לפעמים בכלל צריך דיגיטל

לא תמיד התשובה היא יחסי ציבור. לא כל ארגון בנוי, מתאים או בשל להגיע לתקשורת. ייתכן שאתם זקוקים לניהול השיווק הדיגיטלי שלכם ככה שתיראו מדהים כמו שאתם!

עוד על דיגיטל

מחיר מיוחד לעמותות

אנחנו יודעים שלכל שקל אצלכם יש משמעות ולכן גיבשנו הצעה מיוחדת ושווה לעמותות

סיקרנו? קדימה, צרו קשר!

למה אנחנו?


shepaz הוא משרד יחסי ציבור ותקשורת הפועל משנת 2011 ומתמחה בעבודה עם עמותות.

המשרד הוקם על ידי שלי פז, לשעבר עיתונאית בעיתונים המובילים בישראל: מעריב, ידיעות אחרונות, הג׳רוזלם פוסט והג׳ויש כרוניקל בלונדון וכלי תקשורת נוספים.

לאורך השנים ליווה צוות המשרד עמותות, ארגונים, חברות הייטק וחברות מסחריות, מוסדות חינוך, עיריות, פוליטיקאים ואחרים באירועים תקשורתיים, בגיבוש אסטרטגיה תקשורתית, ניהול ויצירת קמפיינים, משברים בתקשורת ועוד.

צוות המשרד מורכב מיועצי תקשורת בעלי ניסיון תקשורתי משמעותי ומאנשי תוכן - צילום, גרפיקה וקריאייטיב ואנשי דיגיטל ותוכנה שמכירים היטב את כל הכפתורים החשובים כדי לסייע ללקוחות המשרד למכור, להיכנס לתודעה, לעצב דעת קהל, ובגדול - להצליח.

שותפים לדרך


יש לנו מחיר מיוחד לעמותות


אנחנו יודעים שלכל שקל אצלכם יש משמעות ולכן גיבשנו הצעה מיוחד ושווה לעמותות
התקשרו או שילחו לנו מייל ונחזור בהקדם!