מה ארגונים צריכים?

נוכחות דיגיטלית מבריקה!

כן, תעיפו אותנו!

שיווק דיגיטלי לעמותות וארגונים


נמאס לכם להתפשר על תוכן בינוני, על עיצוב גרפי לא מחמיא, קידומים ממומנים שלא פוגעים בקהלי היעד, ניוזלטר שיוצא אבל לא מוביל באמת לרכישות/מעורבות..
אתם תקועים.

אתם רוצים שכל העבודה הטובה הזאת שאתם עושים מבוקר עד לילה גם תראה,
ואתם צודקים!

תנו לנו להגדיר עבורכם מחדש את חוויית הסושיאל הארגוני שלכם!

מה אנחנו עושים בשבילכם?


כתיבה שוטפת של תוכן לרשתות החברתיות

תחקיר, עריכת ראיונות ולמידת נושאים שהארגון עוסק בהם ברמה המאפשרת לנו לכתוב תכנים מקוריים עבור הרשתות החברתיות, הבלוג והניוזלטר שלכם.

מיתוג נוכחות דיגיטלית

פיתוח השפה הוויזואלית של הארגון לצורך יצירת שפה מרשימה לרשתות החברתיות: עיצוב פוסטים, מודעות, עמודי נחיתה וכל מה שיסייע לכם להשיג את המטרות הארגוניות שלכם.

ניהול הפלטפורמות עבורכם

העלאת התכנים שיצרנו לרשתות החברתיות בליווי האימאג'ים המתאימים, ניטור השיח ברשת, טיפוח הקשר עם העוקבים ועם הקהילה שנבנית מסביב לארגון שלכם ומתן מענה מתאים במקרה של משבר.

קמפיינים ממומנים PPC

הכנה של הנכסים הדיגיטליים שברשותכם לצורך הקמה וניהול של קמפיינים ממומנים בפלטפורמות המתאימות במטרה לייצר מעורבות, לטפח רשימות תפוצה, למכור ולגייס תרומות. הגשת בקשה למענק Google grants לעמותות בגובה של עד $10,000 בכל חודש כדי להגביר תנועה לאתר!

קמפיין גיוס תרומות

מימון המונים, קמפיין שגרירים, תרומות חודשיות בהו"ק, חברות בעמותה, עיגול לטובה ועוד - ביחד נבחן אילו קמפיינים יסייעו להשגת היעדים שלכם מול קהלי היעד שלם ונכין את התכנית המתאימה.

ניהול כל הפעילות הדיגיטלית סביב אירועי שיא

באותו מחיר חודשי תוכלו ליהנות גם מטיפול דיגיטלי מהשורה הראשונה במהלך אירועי שיא של הארגון: כנסים, אירועים, ימי שיא, התרמה ועוד.

למה אנחנו?


עם עשרים שנות ניסיון בעולם התקשורת, השיווק והדיגיטל והתמחות מיוחדת ביצירת תוכן - בכל ממד ופלטפורמה - ועשרות פרויקטים מורכבים יותר ופחות - אנחנו השותפים לדרך שאתם מחפשים.

לעבודה עם הלקוחות הארגוניים שלנו אנחנו מביאים מומחיות בכל ההיבטים הקשורים לניהול סושיאל ואף יותר מהדרוש, ככה שתמיד אפשר להתייעץ איתנו בתחומים רחבים יותר.

בנוסף, הרקורד שלנו מראה שאנחנו בדרך כלל עומדים במטרות שאנחנו מציבים לעצמנו.

אתם מוזמנים להתרשם מכמה מהעבודות שאנחנו גאים בהן.

שותפים לדרך


יאללה, חפרנו.. בוא נשמע אתכם!


התקשרו או שילחו לנו מייל ונחזור בהקדם!