דיגיטל שווה לארגונים שווים

שיווק דיגיטלי לחברות עם רעיונות גדולים

כל הדיגיטל והסושיאל שארגון צריך כדי להביא יותר לידים, יותר מכירות, יותר לקוחות, יותר תוצאות שאפשר למדוד

כן, תעיפו אותנו!

מה שיווק דיגיטלי עכשיו?


אתם רוצים תוכן פצצה שיגרום ללקוחות שלכם להשתגע ולמתחרים לקנא, קמפיינים מדהימים שיסתמו את ה-CRM שלכם בלידים לוהטים וטלפון מהבנק לשאול מה אתם הולכים לעשות עם כל המיליונים האלה. טוב, גם אנחנו... אז אולי לא תביאו את כל זה מיד, אבל איתנו אפשר לתת בראש ולצמוח בדילוגים לשלב הבא שלכם.

אז עם מי אנחנו עובדים

אי-קומרס | e-commerce

אתם מהסוג שמוכר משהו. יש לכם חנות אינטרנטית, מוצר ייחודי שפיתחתם או שאתם מייבאים ומוכרים. אתם צריכים חברה שמסוגלת לסייע לכם במכירות תכל'ס.

חברות B2B

אתם מדברים אל אנשים מסוימים בארגון. אנחנו נסייע לכם לייצר לידים איכותיים ונוכחות דיגיטלית מרשימה בזירה הרלוונטית לכם. ככה, כשתגיעו לבסוף לפגישה אצל הלקוח הפוטנציאלי, הוא כבר יידע מי אתם.

חברות B2C | ארגונים NGOs

אצלכם התוכן קובע. ככל שהתוכן מקצועי, מעמיק, מעניין, חדשני ומקורי יותר, ככה אתם מצליחים למשוך יותר חברים חדשים. אנחנו נותנים מענה לכל הצרכים הארגוניים שלכם בדיגיטל: תוכן, עיצוב, קמפיינים ממומנים, ושקט שהכל עובד כמו שצריך!

עוד על דיגיטל לאירגונים

עוד על דיגיטל לעסקים

מה אנחנו עושים בשבילכם?


כתיבה שוטפת של תוכן לרשתות החברתיות

תחקיר, ראיונות ולמידת התחום שהארגון עוסק בו ברמה המאפשרת לנו לכתוב פוסטים ותכנים מקוריים עבור הרשתות החברתיות, הבלוג והניוזלטר שלכם.

מיתוג נוכחות דיגיטלית

פיתוח השפה הוויזואלית של הארגון לצורך יצירת שפה מרשימה לרשתות החברתיות: עיצוב פוסטים, מודעות וכל מה שיסייע לכם להשיג את המטרות הארגוניות שלכם.

ניהול הפלטפורמות עבורכם

העלאת התכנים שיצרנו לרשתות החברתיות בליווי האימאג'ים המתאימים, ניטור השיח ברשת, טיפוח הקשר עם העוקבים ועם הקהילה שנבנית מסביב לארגון שלכם ומתן מענה מתאים במקרה של משבר.

קמפיינים ממומנים PPC

הכנה של הנכסים הדיגיטליים שברשותכם לצורך הקמה וניהול של קמפיינים ממומנים בפלטפורמות המתאימות במטרה לייצר מעורבות, לטפח רשימות תפוצה, למכור, לגייס עובדים, השקעות או תרומות.

אי-קומרס | e-commerce

WooCommerce, Shopify, Google-Merchant, קטלוג מוצרים בפייסבוק וכל מה שצריך כדי למכור יותר ברשת. אנחנו נסייע לכם לבנות תכנית אופטימלית ולגרום לאנליטיקס שלכם להשתגע!

ניהול הפעילות הדיגיטלית סביב אירועי שיא

באותו מחיר חודשו תוכלו ליהנות גם מטיפול דיגיטלי מהשורה הראשונה במהלך אירועים שהארגון מקיים: כנסים, ימי שיא, קמפיינים ועוד.

למה אנחנו?


גם אנחנו, כמוכם, אוהבים להצליח! וגם אנחנו מחפשים את השותפים שלנו להצלחה. חוץ מזה, יש לנו רקורד של עשרים שנה בעולם התקשורת, השיווק והדיגיטל והתמחות מיוחדת ביצירת תוכן שנותן בראש וגורם ללקוחות שלכם לעצור ולמתחרים שלכם לשאול, מי עושה להם את הדיגיטל?!

לאורך השנים ליווינו לקוחות קטנים וגדולים בניהול הדיגיטל שלהם ובפרוייקטים גדולים שעשו הרבה רעש. אנחנו יודעים לקחת את הלקוחות שלנו את כל הדרך ותמיד ניתן להתייעץ איתנו בתחומים רחבים יותר.

שותפים לדרך


יש שאלות? שו״ת


מה קורה אחרי שמלאתי את הטופס?

chevron icon to open faq answer

בדרך קסם - הטופס נוחת אצלנו במערכת, בליווי נצנצים ואימוג'יס. צפו לשיחת היכרות לפני הצעה קונקרטית (יש לנו ים שאלות בדרך כלל). אנחנו משתדלים לחזור תוך 24 שעות.

מה צריך להיות תקציב המדיה שלנו, פחות או יותר?

chevron icon to open faq answer

אנחנו עובדים עם התקציב שלכם … אבל צריך שיהיה תקציב :) בדרך כלל זה תלוי במוצר או בשירות שאתם מציעים. חברות אי-קומרס צריכות לפחות 10,000 ש"ח בחודש כדי להתחיל להזיז את החוגה, חברות B2B לא פחות מ-3,000 ש"ח בחודש לפרסום ממומן וארגונים חברתיים יכולים להסתדר עם תקציבים נמוכים, כשהמטרה היא בעיקר יצירת אינגייג'מנט (מעורבות).

עם איזה סוגי חברות אתם עובדים?

chevron icon to open faq answer

אנחנו עובדים עם חברות שרוצות לעשות שיווק דיגיטלי וסושיאל אורגני וממומן, חברות שרוצות שישמעו עליהן יותר, רוצות יותר לידים ומכירות ומוכנות להשקיע ביצירת תוכן מעניין (סתם פוסטים זה meh). בגדול חברות איקומרס, B2B, ארגונים ועמותות. אם בא לכם להעמיק, אתם מוזמנים לבקש את מסמך היכולות שלנו.

האם אתם עושים את כל ההקמה של התשתית לדיגיטל?

chevron icon to open faq answer

אם אין לכם תשתית לשיווק דיגיטלי או נכסים מותקנים אנחנו יכולים להקים את כל התשתית. אנחנו לרוב עושים את זה ללקוחות שנכנסים לסוכנות ולא כמוצר נפרד, זו השקעה שווה מאוד כי זה נשאר עם העסק לעולמים אבל זו עבודה קשה, סיזיפית שלוקחת זמן, לכן אנחנו גובים תשלום נוסף על ההקמה. לקוחות החותמים לתקופה של שנה נהנים מהקמת תשתיות וחיבורים ללא עלות נוספת.

האם אתם בונים לנו את האתר או דף נחיתה?

chevron icon to open faq answer

בגדול לא, אבל כמו עם הנכסים הדיגיטלים אנחנו עושים את זה אם צריך ללקוחות של המשרד שנשארים איתנו או לפרויקטים של הלקוחות כמו מיני סייט לכנס או עמוד נחיתה של מוצר חדש. יש לנו סטודיו קריאייטיב מגניב אבל זה לפי פרוייקט ולא במסגרת של שיווק דיגיטלי. אם זה רק בנייה של אתר או עמוד נחיתה ולא כחלק מתקציב דיגיטל דברו איתנו ונשמח לחבר לקולגות סופר מקצועיים!

אני לא רוצה הצעה - אני רק שאלה!

chevron icon to open faq answer

תוכלו לשלוח לנו מייל עם כל שאלה ונשמח לעזור. נחזור אליכם בשעות העבודה. אם בא לכם, אתם יכולים לנסות את ה״שפז בוט״ שלנו.

טוב, אז בואו נבדוק אם אנחנו מתאימים!


  • יש לכם נכסים דיגיטלים מחוברים או מוכנים להשקיע בהקמה של כל התשתיות הדיגיטליות והאוטומציה?
  • יש לכם תקציב לקניית מדיה וקידום ממומן PPC ?
  • יש לכם כח האדם לעבוד מולנו (לא כיף להטריד את המנכ״ל.ית בשביל גישה לאנליטיקס או לאישור של פוסטים😝)
  • אתם אוהבים חיות 🐶 (נכון, לא קשור - אבל אנחנו עובדים רק עם אנשים טובים)